Vestuvių fotografija – I&H

Vestuvių fotografija – I&H:
„Jūsų darbas nuostabus. Nieko netrūksta. Yra viskas ko tikėjomės ir dar daugiau. Ačiū už viską.“

 

Vestuvių fotografija – I&H.
Aš esu vestuvių fotografas, ir tuo didžiuojuosi.

Vestuvių fotografija – mano svarbiausias hobis. Įpareigodami mane būti jūsų vestuvių fotografu, perteikiate didelį pasitikėjimą manimi. Vertinu tai, ir atsakingai vykdydamas savo pareigas, stengiuosi iš širdies savo darbais patenkinti jūsų lūkesčius. Jūsų pasitikėjimas – mano garbė.

Visos šventės metu, kiek įmanoma, lieku nepastebimas. Kiekvienoje vestuvių šventėje jaukus meilės jausmas sklinda ne tik iš jaunųjų poros, bet taip pat ir iš šeimos bei draugų. Perteikti tuos jausmus ir žavias akimirkas fotografijose – mano siekiamybė. Nepaisant kuriuo paros metu grįžtu namo, ramiai ilsėtis einu tik peržiūrėjęs dienos rezultatą.

Dirbu reportažiniu stiliumi, kur dominuoja ne pozuotos nuotraukos, bet spontaniški žmonių portretai bei įvykių akimirkų kadrai papuošti detalėmis. Nos tai dažnai reikalauja specifinio fotografavimo kampo ir tinkamo fono parinkimo, tik taip dirbdamas jaučiuosi laimingas. Didžiausias atlygis už vestuvių fotografavimą yra kai jaunavedžai tau pasako kad žiūrėdami nuotraukas išgyveno šventę dar kartą. O jei dar kas nors nubraukė ašarą, tai neslėpsiu – nubraukiu ir aš =)

Fotografo paslaugos Panevėžyje. Jau dešimt metų dirbu profesionaliu fotografu Panevėžyje, Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Pasvalyje, Biržuose ir kituose Lietuvos miestuose. Fotografuoju vestuves, krikštynas, jubiliejus, vaikų gimtadienius, sporto renginius. Fotografija mano gyvenime atsirado gerokai anksčiau nei prieš 10 metų. Malonu prisiminti vaikystės jaukius vakarus su nuotraukų ryškinimu raudonoje šviesoje, chemikalų kvapo fone =)

Man fotografija – hobis, ne darbas. Mėgaujuosi šia veikla ir esu dėkingas už nepakartojamą laiką, praleistą įamžinant šaunias akimirkas. Fotografuoju reportažiniu stiliumi, kur dominuoja ne pozuotos nuotraukos, bet spontaniški žmonių portretai bei įvykių akimirkų kadrai papuošti detalėmis. Nors tai dažnai reikalauja specifinio fotografavimo kampo ir tinkamo fono parinkimo, tik taip fotografuodamas jaučiuosi laimingas. Dirbu su Nikon, Manfrotto, Elinchrom įranga.

Susisiekite dėl susitikimo

 

  • Kategorija

    Vestuvių fotografija
  • VESTUVIŲ FOTOGRAFAS

    Vestuvių fotografo paslaugos Biržuose

Dalintis