Priedai fotografijai

Be šių priedų vargu ar tapsite fotografais Pro

Fotografijose atvaizduojami įspūdingi vaizdai ar smagios akimirkos nepraranda susidomėjimo ir šiais laikais. Tobulėjant technikai tobulėja ir galimybės fotografams. Įvairūs įrankiai, fotoaparatai ir priedai leidžia įgyvendinti savo svajones tampant profesionaliais fotografais.

Be priedų vargu

Fotografuojančių Lietuvoje gan nemažai. Tačiau daugelis tai daro šiuolaikiškais išmaniais telefonais. Jų filmavimo ar fotografijų kokybė ženkliai pažengė į priekį. Tačiau profesionalūs fotografai nors ir naudoja menu išmaniuosius telefonus, dažniausias jų įrankis yra profesionalus fotoaparatas. Dažniausiai pasirenkami profesionalūs foto aparatai, kurie sukuria fotografijos kokybę tokią, kuri dar nėra lyginama su daryta telefonu. Tačiau fotoaparatai reikalauja papildomų investicijų į priedus.

  • Atminties kortelės;
  • Papildomi akumuliatoriai fotoaparatams;
  • Patogus kelių akumuliatorių pakrovėjas;
  • Foto priedų krepšiai.

 

Atminties kortelės – naudingas priedas

Kadangi atminties kortelių yra nemažai, labai svarbu prieš įsigyjant išsiaiškinti ar tokio tipo kortelė yra tinkama Jūsų foto aparatui ir atitinka visus reikalavimus. Šį priedą ar net kelis naudinga su savimi turėti visada, jei planuojama fotografuoti ir filmuoti ilgai trunkantį renginį. Kad iš fotoaparatų ar perpildytos atminties kortelės netektų šventės metu trinkti nekokybiškus kadrus naudinga turėti rezervą. Tai yra atminties kortelės, be kurios visi kiti priedai gali būti ir nepanaudoti.

Akumuliatoriai fotoaparatams papildomai

Vargu ar pavyktų išsisukti net ir profesionaliam fotografui, jei rimto renginio metu išsikrautų jo fotoaparato akumuliatorius. Todėl kiekvienas save profesionaliu fotografu laikantis visada į renginį vežasi kelis akumuliatorius. Kad netikėto išsikrovimo metu būtų galima panaudoti kitą priedą, keisti vieną po kito kiek reikia. Tad ir šį foto priedą fotoaparatui galima pavadinti naudingais.

Akumuliatorių pakrovėjai

Po ranka turint kelis fotoaparato priedus, akumuliatorius naudinga pasirūpinti ir jų pakrovimu. Vien akumuliatoriai savaime nepasikraus, todėl teks apgalvoti ir įsigyti kokybišką bei naudingą priedą. Kadangi akumuliatorių pakrovėjų priedų puslapiuose galima rasti begales – naudinga susipažinti su norimų krauti akumuliatorių gamintojų reikalavimais įkrovimui. Be to, svarbu numatyti ir akumuliatorių dažnį fotografuojamų švenčių metu. Jei poreikis krauti akumuliatorius bus didelis, naudingiau įsigyti pakrovėją, kuris vienu metu gali įkrauti du akumuliatorius. Naudinga išvengti nemalonumų šventėse, kai vieno pakraunamo akumuliatorius nepakanka, pasikrauna ne pilnai, greitai išsikrauna.

Foto priedų krepšiai

Fotografijų kūrimo profesionalai turi po kelis krepšius įvairiems priedams. Tai nėra mados pašaukimas ir įpareigojimas būtinai įsigyti. Ne. Tiesiog turint rimtą užsakymą į jį bus naudinga pasiimti įvairių priedų kokybiškų fotografijų ar filmuotos medžiagos kūrimui. Todėl patogus krepšys su visais foto priedais viduje bus geriausias pasirinkimas.

www.fotopriedai.lt