Vestuvių fotografo paslaugos Panevėžyje ir visoje Lietuvoje

Dirbu reportažiniu stiliumi, kur dominuoja ne pozuotos nuotraukos, bet spontaniški žmonių portretai bei įvykių akimirkų kadrai papuošti detalėmis. Nos tai dažnai reikalauja specifinio fotografavimo kampo ir tinkamo fono parinkimo, tik taip dirbdamas jaučiuosi laimingas. Didžiausias atlygis už vestuvių fotografavimą yra kai jaunavedžai tau pasako kad žiūrėdami nuotraukas išgyveno šventę dar kartą. O jei dar kas nors nubraukė ašarą, tai neslėpsiu – nubraukiu ir aš =)

Krikštynų fotografo paslaugos Panevėžyje ir visoje Lietuvoje

Krikštynos – viena svarbiausių švenčių Jūsų mažylio gyvenime, džiaugsminga proga susirinkti artimiausiems šeimos nariams ir brangiausiems draugams. Šventėje tvyrantis žavus jaudulys ir tyras džiaugsmas yra labai matomi ir tiesiog prašosi būti įamžinti. Visos šventės metu, būdamas šalia Jūsų, stengiuosi išlikti diskretišku ir kuo mažiau pastebimu bei girdimu. Dirbant neblaškyti nuoširdžių emocijų ir susidraugauti su mažiausiais šventės valdovais – mano tikslas kiekvienose krikštynose.

Komercinė fotografija Panevėžyje

Komercinės, produkcijos fotografijos paslaugos. Galiu pasiūlyti produkcijos fotosesiją, bendram patogumui laikinai Jūsų patalpas paverčiant mini fotostudija su kilnojama apšvietimo įranga. Jei neturite tam tinkamo ploto – ne problema, galiu fotografuoti savo fotostudijoje. Jūsų pageidavimu, paruošiu nuotraukas talpinimui internetinėse parduotuvėse arba spaudai leidiniuose, produktų kataloguose.