Krikštynų fotografija – Goda&Luknė

Krikštynų fotografija – Goda&Luknė

Krikštynų fotografija – Goda&Luknė
Krikštynos – viena svarbiausių švenčių Jūsų mažylio gyvenime, džiaugsminga proga susirinkti artimiausiems šeimos nariams ir brangiausiems draugams.

Šventėje tvyrantis žavus jaudulys ir tyras džiaugsmas yra labai matomi ir tiesiog prašosi būti įamžinti. Visos šventės metu, būdamas šalia Jūsų, stengiuosi išlikti diskretišku ir kuo mažiau pastebimu bei girdimu. Dirbant neblaškyti nuoširdžių emocijų ir susidraugauti su mažiausiais šventės valdovais – mano tikslas kiekvienose krikštynose.

Kur ir kada planuoti fotosesiją? Praėjus pačiai ceremonijai ir sveikinimams, rekomenduoju skirti laiko kelioms fotografijoms pačiame bažnyčios kiemelyje, kur galima rasti ir užuovėją ir puikiai tinkantį pavėsį (vidurdienio saulėje kontrastingi šešėliai nepuošia nuotraukų, jau nekalbant apie norą prisimerkti). Priklausomai nuo jūsų planuojamos šventės vietos, taip pat galima planuoti fotosesiją ir pačios šventės vietos aplinkoje. Jei mažylis po ceremonijos būna pavargęs ar be nuotaikos, galima fotosesiją bažnyčios kiemelyje praleisti ir kelionės laiką iki šventės vietos puikiai išnaudoti poilsio miegui – kuris suteikia naujų jėgų ir žavaus spindesio mažyliams. Svarbiausias faktorius krikštynų fotosesijai – Jūsų mažylio kasdieniai įpročiai, pagal kuriuos ir reiktų stengtis planuotis šventės laiką, neatmetant galimybės surengti fotosesiją ir prieš pačią ceremoniją.

Kiek laiko skirti krikštynų fotografijai? Pasiruošimo namuose nuotraukos suteikia jaukumo ir pradeda šventės pasakojimą bendroje krikštynų nuotraukų galerijoje ar fotoknygoje. Tuo pačiu, man tai puiki proga susidraugauti su vaikais, o vaikams – priprasti prie kiek didesnio nei įprasta fotoaparato ir nepažįstamo žmogaus. Dažniausiai pasiruošimo laikas trunka ne ilgiau nei 1 valandą. Krikšto sakramento ceremonija vienam vaikui trunka 20 – 30 min. Sveikinimai ir trumpa fotosesija šalia bažnyčios taip pat trunka 20 – 30 min. Jei norėtumėte šiek tiek nuotraukų ir iš šventės vietos, tam pilnai pakanka 1 papildomos valandos. Taigi, kukliausiai fotosesijai užtenka ir 1 valandos fotografavimo. Bet jei norėtumėte, kad nuotraukų galerija būtų šiek tiek įvairesnė ir perteiktų visą krikštynų istoriją, reiktų planuoti bent 2 – 3 valandas fotografavimo.


Man fotografija – hobis, ne darbas. Mėgaujuosi šia veikla ir esu dėkingas už nepakartojamą laiką, praleistą įamžinant šaunias akimirkas. Fotografuoju reportažiniu stiliumi, kur dominuoja ne pozuotos nuotraukos, bet spontaniški žmonių portretai bei įvykių akimirkų kadrai papuošti detalėmis. Nors tai dažnai reikalauja specifinio fotografavimo kampo ir tinkamo fono parinkimo, tik taip fotografuodamas jaučiuosi laimingas. Dirbu su Nikon, Manfrotto, Elinchrom įranga.

Susisiekite dėl susitikimo

  • Kategorija

    Krikštynų fotografija
  • KRIKŠTYNŲ FOTOGRAFAS

    Krikštynų fotografo paslaugos Panevėžyje

Dalintis