Jubiliejaus fotografija – 70-metis

Jubiliejaus fotografija – 70-metis

„Taip, Mindaugai, Jūs teisus =) Kokybė geriau už kiekybę. Vakar vyras bežiūrėdamas ir apsiverkė… Dar nespėjom tėvams parodyti, įtariu, be ašarų neapsieis taip pat. Kaip gerai, kad suradau Jus. Kaip gerai, kad esat. Ačiū, kad turite empatiją — užtat rezultatas visuomet paliečia užsakovo širdį. Tokie mano atsiliepimai ir įspūdžiai. Būtinai Jus kviesime ir kitoms progoms įamžinti! Linkiu Jums sėkmės ir įdomių darbų.“

Jubiliejaus fotografija – 70-metis

Įpareigodami mane būti jūsų jubiliejaus fotografu, perteikiate didelį pasitikėjimą manimi. Vertinu tai, ir atsakingai vykdydamas savo pareigas, stengiuosi iš širdies savo darbais patenkinti jūsų lūkesčius. Jūsų pasitikėjimas – mano garbė.

Visos šventės metu, kiek įmanoma, lieku nepastebimas. Kiekvienoje jubiliejaus šventėje pakili nuotaika sklinda ne tik iš jubiliato, bet taip pat ir iš šeimos bei draugų. Perteikti tą nuotaiką ir žavias akimirkas fotografijose – mano siekiamybė. Nepaisant kuriuo paros metu grįžtu namo, ramiai ilsėtis einu tik peržiūrėjęs dienos rezultatą.

Dirbu reportažiniu stiliumi, kur dominuoja ne pozuotos nuotraukos, bet spontaniški žmonių portretai bei įvykių akimirkų kadrai papuošti detalėmis. Nos tai dažnai reikalauja specifinio fotografavimo kampo ir tinkamo fono parinkimo, tik taip dirbdamas jaučiuosi laimingas. Didžiausias atlygis už jubiliejaus fotografavimą yra kai užsakovai tau pasako kad žiūrėdami nuotraukas išgyveno šventę dar kartą. O jei dar kas nors nubraukė ašarą, tai neslėpsiu – nubraukiu ir aš =)


Fotografo paslaugos Panevėžyje. Jau dešimt metų dirbu profesionaliu fotografu Panevėžyje, Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Pasvalyje, Biržuose ir kituose Lietuvos miestuose. Fotografuoju vestuves, krikštynas, jubiliejus, vaikų gimtadienius, sporto renginius. Fotografija mano gyvenime atsirado gerokai anksčiau nei prieš 10 metų. Malonu prisiminti vaikystės jaukius vakarus su nuotraukų ryškinimu raudonoje šviesoje, chemikalų kvapo fone =)

Man fotografija – hobis, ne darbas. Mėgaujuosi šia veikla ir esu dėkingas už nepakartojamą laiką, praleistą įamžinant šaunias akimirkas. Fotografuoju reportažiniu stiliumi, kur dominuoja ne pozuotos nuotraukos, bet spontaniški žmonių portretai bei įvykių akimirkų kadrai papuošti detalėmis. Nors tai dažnai reikalauja specifinio fotografavimo kampo ir tinkamo fono parinkimo, tik taip fotografuodamas jaučiuosi laimingas. Dirbu su Nikon, Manfrotto, Elinchrom įranga.

Susisiekite dėl susitikimo

  • Kategorija

    Jubiliejaus fotografija
  • FOTOGRAFAS PANEVĖŽYJE

    Fotografo paslaugos jubiliejaus proga

Dalintis