Vestuvių fotografija – Viktorija ir Audrius

„Dėkojame Mindaugai ne tik už nuostabias nuotraukas, nepamirštamas akimirkas, bet ir už šiltą, malonų bendravimą. Ačiū Jums!“

 

Aš esu vestuvių fotografas, ir tuo didžiuojuosi.

Įpareigodami mane būti jūsų vestuvių fotografu, perteikiate didelį pasitikėjimą manimi. Vertinu tai, ir atsakingai vykdydamas savo pareigas, stengiuosi iš širdies savo darbais patenkinti jūsų lūkesčius. Jūsų pasitikėjimas – mano garbė.

Visos šventės metu, kiek įmanoma, lieku nepastebimas. Kiekvienoje vestuvių šventėje jaukus meilės jausmas sklinda ne tik iš jaunųjų poros, bet taip pat ir iš šeimos bei draugų. Perteikti tuos jausmus ir žavias akimirkas fotografijose – mano siekiamybė. Nepaisant kuriuo paros metu grįžtu namo, ramiai ilsėtis einu tik peržiūrėjęs dienos rezultatą.

Dirbu reportažiniu stiliumi, kur dominuoja ne pozuotos nuotraukos, bet spontaniški žmonių portretai bei įvykių akimirkų kadrai papuošti detalėmis. Nos tai dažnai reikalauja specifinio fotografavimo kampo ir tinkamo fono parinkimo, tik taip dirbdamas jaučiuosi laimingas. Didžiausias atlygis už vestuvių fotografavimą yra kai jaunavedžai tau pasako kad žiūrėdami nuotraukas išgyveno šventę dar kartą. O jei dar kas nors nubraukė ašarą, tai neslėpsiu – nubraukiu ir aš =)

  • Kategorija

    Vestuvių fotografija
  • VESTUVIŲ FOTOGRAFAS

    Vestuvių fotografo paslaugos Mažeikiuose

Dalintis